Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🚀 Think, make, innovate. So let’s create! The Designer’s Voice – Change Your Mind, Change the World

29 kwietnia 2021 @ 16:00 - 17:00

Myślenie projektowe to metodologia innowacji, nad którą prace rozpoczęto już w latach 60-tych. Firmy duże i małe przyjęły ten zorientowany na człowieka proces projektowania i innowacji, aby stworzyć najbardziej innowacyjne produkty i usługi na świecie. W praktyce dzieje się więcej niż na pierwszy rzut oka – kiedy przyjmujesz sposób myślenia powiązany z potrzebami człowieka, nie tylko zmieniasz swój punkt widzenia, ale także zmieniasz sposób, w jaki myślisz o wszystkim, w tym o swoim życiu. Przedsiębiorcy pracujący z najnowszymi innowacjami i technologiami próbują zmienić świat – w tym wykładzie Bill odpowie na pytanie, dlaczego najpierw musisz zmienić siebie.

“Life is an infinite game, with no winners and losers. You play to continue the game.”

 

Bill Burnett jest dyrektorem wykonawczym programu projektowego na Uniwersytecie Stanforda oraz wykładowcą na kierunku inżynierii mechanicznej.Pracował w start-upach i firmach z listy Fortune 100, w tym siedem lat w Apple projektując wielokrotnie nagradzane notebooki. Przez kilka lat projektował zabawki z serii Star Wars. Doradza firmom technologicznym, założonym przez jego studentów.

Bill jest także współzałożycielem laboratorium Life Design i współautorem książki Designing Your Life, która zawiera lekcje z 13 lat nauczania klasy o tej samej nazwie w Stanford oraz książki Designing Your Work Life, która pomaga wyobrazić sobie swoją pracę. Obie książki opierają się na myśleniu projektowym i psychologii pozytywnej i próbują pomóc ludziom odpowiedzieć na odwieczne pytanie: „Kim chcę być, kiedy dorosnę?”.

 

Szczegóły

Data:
29 kwietnia 2021
Czas:
16:00 - 17:00

Organizator

Lab150
Scroll to top