Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

So let’s Implement!

18 listopada 2021 @ 13:00 - 14:00

 

Zwieńczeniem naszej podróży po wszystkich etapach procesu projektowego będzie spotkanie z Fransem Joziasse, doradcą w obszarze strategii innowacji i zarządzania innowacjami m.in. takich marek jak: BMW, LEGO, GSK.
💬 “Very Little Is Truly New in Innovation.
Biologist Francesco Redi established the maxim: “Every living thing comes from a living thing.” Too often, we fail to appreciate that most innovations are based on previous advances. Innovations don’t have to be new to the world only to a market or industry.”
[Larry Keeley. “Ten Types of Innovation”]

💥 Podczas spotkania Frans Joziasse przybliży jak planować, mierzyć, skalować i oceniać innowacje w procesie wdrażania produktów i usług. Na co zwrócić uwagę, by proces był efektywny, a rezultat bliski oczekiwaniom. Jeżeli projektujesz, zmieniasz, poprawiasz i nie uznajesz status quo, to spotkania jest właśnie dla Ciebie.
Zapisz się na wydarzenie  👉 https://discover.lab150.pl/#contact

Nasz gość jest założycielem PARK oraz Grow – firm doradczych zajmujących się między innymi rozwojem managerów i liderów w obszarze zarządzania procesem projektowym. Doradza globalnym organizacjom, takim jak BMW, LEGO i GSK, w zakresie strategii innowacji i zarządzania innowacjami.

“So let’s implement…” to ostatnie, finałowe spotkanie z cyklu Discover Lab150. Przez ostatnich kilka miesięcy spotykaliśmy się z ekspertami z całego świata, w dziedzinie projektowania. Każda odsłona koncentrowała się na kolejnym etapie procesu projektowania produktów i usług, spod znaku Lab150. Ominęło Cię któreś z naszych spotkań? Wszystkie nagrania znajdziesz na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=kI6RKOX-I6M…

Do zobaczenia w Lab150!

Szczegóły

Data:
18 listopada 2021
Czas:
13:00 - 14:00

Organizator

Lab150
Scroll to top